Çalıştaylar


Sabah Çalıştay Programı
09.30 - 13.00

Kurumlarda Etik Yönetimi Ve Etik Kalite Standartlarının Uygulanması

 Moderatör: Prof.Dr Mahmut Arslan / Hacettepe Üniversitesi Öğretim Üyesi (Özgeçmiş için tıklayınız)

  Kurumsal sosyal sorumululuk bağlamında etik yönetimi nasıl olmalıdır sorusu ve bu konuda etik standartların etkisinin neler olabileceğinin tartışılacağı çalıştayda konusunda uzman olan akademisyenler ve yöneticiler davet edilecektir. Çalıştay bireysel sunumların ardından katılımcılar ve izleyiclerin tartışması ile interaktif bir şekilde 3 saat ilerleyecektir.
09.30 - 13.00  

Değer Odaklı Kurum Kültürü Yaratmak

 Moderatör: Sarp Kaya Görür / İdea Coaching Kurucu Ortağı (Özgeçmiş için tıklayınız)

  Her sağlıklı kurum büyürken çeşitli değişim basamaklarından geçer. Ancak bu değişim eğer ondan etkilenecek insanları gözetmez ise başarısız olma riskini taşır. Kurumunuzun içinden geçtiği değişim evrelerinin ve tiplerinin farkında olmak ve bunu destekleyecek Kurum Kültürü değişikliklerini öngörmek, tasarlamak ve yönetmek; hem kurumunuza hem de çalışanlarınıza değer katmak için size yeni araçlar ve fırsatlar sunabilir.(Devamı için tıklayınız)
   
Öğleden Sonra Çalıştayları 
14.00 - 17.30

 İşbirliğine Açık Kurum Kültürü Geliştirmek

 Moderatör: Mehmet Baha / Solution Folder Kurucu ve Uzman Danışmanı (Özgeçmiş için tıklayınız)

 

 İşbirliğine açık kurum kültürü oluşturmak çalıştayının üç tane amacı var. Birinci amaç, yaşayarak öğrenme metoduyla iş birliğini yaratıcı bir şekilde deneyimleme. İkinci olarak, iş birliğine açık kurum kültürü ile ilgili dünyadan ilham verici örnekler öğrenme. Son olarak, ABD’deki MIT Üniversitesi’nin kullandığı bir yaklaşımı uygulayıp kendi şirketinizdeki iş birliğini güçlendirme. Etkileşimli geçecek olan çalıştayda, yaşayarak öğrenme deneyimine ek olarak, grup çalışması, bireysel çalışma ve sunum yapacaksınız. Çalıştay sonunda, iş yerinizde uygulamak için adımlar belirleyeceksiniz. Size ilham verecek sıra dışı ve yaratıcı bir çalıştay olacak.

14.00 - 17.30

 Eriksson Gelişim Merkezi Uygulaması

 Moderatör: Burak Argun / Eriksson & Associates Ülke Temsilcisi ve OffCourse Elektronik Eğitim A.Ş. Kurucu Ortağı

 

 

  • İSTANBUL GENEL MERKEZ
  • ANKARA ŞUBE
  • BURSA ŞUBE
  • ESKİŞEHİR ŞUBE
  • İZMİR ŞUBE
  • KAYSERİ TEMSİLCİLİĞİ
  • TRAKYA TEMSİLCİLİĞİ
  • DOĞU MARMARA GÖNÜLLÜ TEMSİLCİLİĞİ
  • BATI AKDENİZ GÖNÜLLÜ TEMSİLCİLİĞİ