Program


Ekiplerin yapmış olduğu Kalite Çemberi ve Kaizen projelerinin özetlerini incelemek için tıklayınız.

23. KALİTE ÇEMBERLERİ PAYLAŞIM KONFERANSI
15 Ekim 2020 Perşembe
 
09.30-09.40 Açılış Konuşması
  Levent Alkışlar / KalDer Ankara Yönetim Kurulu Başkanı
 
09.50-10.30 Ekip Çalışmaları Deneyim Paylaşım Paneli
Panel Başkanı:   
Konuşmacılar:  
 
 
 
10.35-11.00 Etkileşim Arası
 
Paralel Sunumlar A Salonu B Salonu C Salonu
11.05-11.30 Sağlığa Işık Kaizen Ekibi / İEÜ Medical Park Hastanesi Deterjan - Kısa Duruş Avcıları Kalite Çemberi Ekibi / Hayat Kimya A.Ş. FreeZone Kaizen Ekibi / Nurol Makina ve Sanayi A.Ş.
11.35-12.00 Kristalizör Kalite Çemberi Ekibi / Kordsa Teknik Tekstil A.Ş. Grup Ozmos Kaizen Ekibi / Kazan Soda Elektrik Üretim A.Ş. Arıza Bükücüler Kaizen Ekibi / Hema Endüstri A.Ş.
12.05-12.30 Kalite Avcıları Kaizen Ekibi / Yünsa Yünlü San. ve Tic. A.Ş. Gökyüzü Dengede Kaizen Ekibi / Daikin Isıtma ve Soğutma Sistemleri A.Ş. Sayaç Sökme Kaizen Ekibi / Enerjisa Elektrik Dağıtım A.Ş.
 
12.35-12.45 Ara
 
Paralel Sunumlar A Salonu B Salonu C Salonu
12.45-13.10 Hijyen - Geleceğe Doğru Kaizen Ekibi / Hayat Kimya A.Ş. Verimlilik Savaşçıları Kaizen Ekibi / Daikin Isıtma ve Soğutma Sistemleri A.Ş. Grup Kostik Kaizen Ekibi / Kazan Soda Elektrik Üretim A.Ş.
13.15-13.40 Arıza Gidericiler Kaizen Ekibi / Hema Endüstri A.Ş. Trona Avcıları Kaizen Ekibi / Kazan Soda Elektrik Üretim A.Ş. Kağıt - Kayıp Avcıları Kaizen Ekibi / Hayat Kimya A.Ş.
13.45-14.10 Hurda Avcıları Kaizen Ekibi / Daikin Isıtma ve Soğutma Sistemleri A.Ş. Direksiyon Boyahane Kaizen Ekibi / Hema Endüstri A.Ş.  
 
14.15-14.40 Etkileşim Arası
 
14.45-15.15 2020 Kalite Çemberi ve Kaizen Ödül Töreni

Ekiplerin yapmış olduğu Kalite Çemberi ve Kaizen projelerinin özetlerini incelemek için tıklayınız.

 
  • İSTANBUL GENEL MERKEZ
  • ANKARA ŞUBE
  • BURSA ŞUBE
  • ESKİŞEHİR ŞUBE
  • İZMİR ŞUBE
  • KAYSERİ TEMSİLCİLİĞİ
  • TRAKYA TEMSİLCİLİĞİ
  • DOĞU MARMARA GÖNÜLLÜ TEMSİLCİLİĞİ
  • BATI AKDENİZ GÖNÜLLÜ TEMSİLCİLİĞİ